הפניה 301

מה זה הפניה 301

הפניה 301 היא הפניה שנועדה למעשה להראות וליידע את גוגל שהאתר שהוא מחפש כבר לא נמצא בכתובת הנוכחית שלו, אלא בכתובת אחרת. הפניה 301 נחשבת כהפניה קבועה, המתארת את הנזכר לעיל.

התוצאה של דבר זה היא שאם מנועי החיפוש ייתקלו בהפניה 301, הם פשוט יאנדקסו את הכתובת החדשה במקום את הכתובת הישנה – מה שכנראה הופך את ההפניה לשימושית, ויכול לאפשר מידה מסוימת של ערך בכל הנוגע לקידום אתרים – שכן הפרטים מאונדקסים באופן נכון יותר, מה שמאפשר לגוגל להתנהל בצורה חלקה יותר ולהתנהל באופן מיטיב עם הצגת תוצאו החיפוש מה שעלול להשפיע באופן חיובי על מאמצי קידום האתרים.

יש עניין להשתמש בהפניה 301 כאשר האתר החליף דומיין, או חלק מדפיו החליפו כתובת ובכן הלאה מקרים. לא ברור אם המאמצים בפרויקט קידום האתר שנעשו עבור האתר הספציפי בכתובתו הישנה יישמרו בעת המעבר אל הכתובת החדשה, גם תוך שימוש בפונקציה זאת, שהרי יש מספר דעות בתחום באם כן או לא.

יש מספר דרכים לבצע הפניה 301, חלקן הן דרך קידודים בשפות התכנות של האתר וחלקן הן כדרך תוספים נוחים שניתן להשתמש בהן. נדמה שמדובר בידע מקצועי שהוא נחלת אנשים שמתעניינים בקידום אתרים באופן ייעודי, ועל פי כן ייתכן שבעל מקצוע יוכל לסייע במיוחד בתהליכי קידום האתרים במידה ורוצים להשתמש בהפניה 301 באופן שלם ומודע.

צריכים עזרה אנחנו פה בשמחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי

אבי נומה - מומחה לקידום אתרים אורגני ובניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. מעל 9 שנות ניסיון. מנכ"ל ובעלים לחברת ניו יורק מדיה המתעסקת בעיקר בקידום אורגני בגוגל, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם הדיגיטל.
כתובת: בן גוריון 4, נס ציונה | טלפון: 072-334-1520

אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי

מומחה לקידום אתרים אורגני ובניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. מעל 9 שנות ניסיון. מנכ"ל ובעלים לחברת ניו יורק מדיה המתעסקת בעיקר בקידום אורגני בגוגל, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם הדיגיטל.
כתובת: בן גוריון 4, נס ציונה
טלפון: 072-334-1520

תוכן עניינים

מאמרים ומידע נוסף

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לקידום האתר...

חברה לקידום אתרים

מה ברצונך לשאול אותנו?

קידום אורגני, ממומן, בניית אתר, ניהול מוניטין, שיפור מכירות

אנחנו כאן בשבילך.

רוצים לקדם את האתר שלכם? ולקבל לידים אורגניים איכותיים? השאירו פרטים:

דילוג לתוכן