הפניה 301

מה זה הפניה 301

הפניה 301 היא הפניה שנועדה למעשה להראות וליידע את גוגל שהאתר שהוא מחפש כבר לא נמצא בכתובת הנוכחית שלו, אלא בכתובת אחרת. הפניה 301 נחשבת כהפניה קבועה, המתארת את הנזכר לעיל.

התוצאה של דבר זה היא שאם מנועי החיפוש ייתקלו בהפניה 301, הם פשוט יאנדקסו את הכתובת החדשה במקום את הכתובת הישנה – מה שכנראה הופך את ההפניה לשימושית, ויכול לאפשר מידה מסוימת של ערך בכל הנוגע לקידום אתרים – שכן הפרטים מאונדקסים באופן נכון יותר, מה שמאפשר לגוגל להתנהל בצורה חלקה יותר ולהתנהל באופן מיטיב עם הצגת תוצאו החיפוש מה שעלול להשפיע באופן חיובי על מאמצי קידום האתרים.

יש עניין להשתמש בהפניה 301 כאשר האתר החליף דומיין, או חלק מדפיו החליפו כתובת ובכן הלאה מקרים. לא ברור אם המאמצים בפרויקט קידום האתר שנעשו עבור האתר הספציפי בכתובתו הישנה יישמרו בעת המעבר אל הכתובת החדשה, גם תוך שימוש בפונקציה זאת, שהרי יש מספר דעות בתחום באם כן או לא.

יש מספר דרכים לבצע הפניה 301, חלקן הן דרך קידודים בשפות התכנות של האתר וחלקן הן כדרך תוספים נוחים שניתן להשתמש בהן. נדמה שמדובר בידע מקצועי שהוא נחלת אנשים שמתעניינים בקידום אתרים באופן ייעודי, ועל פי כן ייתכן שבעל מקצוע יוכל לסייע במיוחד בתהליכי קידום האתרים במידה ורוצים להשתמש בהפניה 301 באופן שלם ומודע.

אנו סוכנות דיגיטל המתעסקת בעיקר בקידום אורגני לעסקים, הקמה וניהול ממומן בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם האינטרנט בתחל'ס בזה אנחנו טובים. חשוב להדגיש שאנו מתייחסים לכל אתר כאילו הוא שלנו. המשמעות הדבר היא שאנשי הSEO שלנו יעשו ויקבלו החלטות לגבי קידום האתר במאמץ, כדי למקסם את ההחזר על ההשקעה ולעזור לעסק שלך לעמוד ביעדים הכוללים שלו. החברה תבחן את האתר שלך מכל זווית שתבטיח שתפיק את המרב…

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מאמרים ומידע נוסף

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לקידום האתר...

דילוג לתוכן