שגיאת שרת 502

מה זה שגיאה 502

באתרים יש לעתים שגיאות, על פי כן ניתן להכיר אותן מבעוד מועד ולדעת איזו תרופה להתאים להן אם וכאשר הן מתרחשות. ישנן שגיאות, כמו שגיאה 502 שהן למעשה נובעות מתופעה שנקראת קריסה, ולקריסה זו יש מספר סיבות שנסקור בשורות הבאות.

נגיד אפוא, שאתרים בהן השגיאות מטופלות באופן זריז ככל האפשר יש רמה מסוימת של אפשור, מתוך כך שהגולש יכול להמשיך לגלוש באתר וגוגל רואה שכאשר הוא שולח אנשים לאתר – הם לא חוזרים בחזרה למנוע החיפוש, אלא נשארים וממשיכים את הנבירה והעיון. על פי כן, אתרים מתפקדים יכולים לתמוך בקידום האתרים שגוגל מציע להם, מתוך כך שהוא מפנה להם גולשים ובודק מה עלה בגורל הגולש.

שגיאה 502 יכולה להיגרם, כאמור מתוך קריסה, שלה יכולות להיות כמה סיבות. סיבות נפוצות יכולות להיות, בין השאר – תוסף שלא מבצע את הפעולה היעילה עבורו. כמו גם פעולת PHP מסוימת אשר צורכת זכרון RAM גבוה ממה שהיא אמורה. כמו גם, פעולת PHP מסוימת אחרת שאורכת יותר מחמש דקות ואינה מסתיימת. סיבה נוספת לתופעה היא לולאה שנוצרת על ידי תוסף או תבנית עיצוב והיא למעשה לולאה אינסופית, כביכול. סיבה נוספת היא עומס גבוה במיוחד של משתמשים באתר – שזו יכולה להיות סיבה משמחת בסך הכל.

יש דרכים מקצועיות וטכניות לפתור את שגיאה 502, כמו ניתוח תוספי אתר, כשלים ברמת הקוד, עומס השרת וכיוצא בזה.

צריכים עזרה אנחנו פה בשמחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי

אבי נומה - מומחה לקידום אתרים אורגני ובניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. מעל 9 שנות ניסיון. מנכ"ל ובעלים לחברת ניו יורק מדיה המתעסקת בעיקר בקידום אורגני בגוגל, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם הדיגיטל.
כתובת: בן גוריון 4, נס ציונה | טלפון: 072-334-1520

אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי

מומחה לקידום אתרים אורגני ובניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. מעל 9 שנות ניסיון. מנכ"ל ובעלים לחברת ניו יורק מדיה המתעסקת בעיקר בקידום אורגני בגוגל, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם הדיגיטל.
כתובת: בן גוריון 4, נס ציונה
טלפון: 072-334-1520

תוכן עניינים

מאמרים ומידע נוסף

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לקידום האתר...

חברה לקידום אתרים

מה ברצונך לשאול אותנו?

קידום אורגני, ממומן, בניית אתר, ניהול מוניטין, שיפור מכירות

אנחנו כאן בשבילך.

רוצים לקדם את האתר שלכם? ולקבל לידים אורגניים איכותיים? השאירו פרטים:

דילוג לתוכן