שגיאת שרת 502

מה זה שגיאה 502

באתרים יש לעתים שגיאות, על פי כן ניתן להכיר אותן מבעוד מועד ולדעת איזו תרופה להתאים להן אם וכאשר הן מתרחשות. ישנן שגיאות, כמו שגיאה 502 שהן למעשה נובעות מתופעה שנקראת קריסה, ולקריסה זו יש מספר סיבות שנסקור בשורות הבאות.

נגיד אפוא, שאתרים בהן השגיאות מטופלות באופן זריז ככל האפשר יש רמה מסוימת של אפשור, מתוך כך שהגולש יכול להמשיך לגלוש באתר וגוגל רואה שכאשר הוא שולח אנשים לאתר – הם לא חוזרים בחזרה למנוע החיפוש, אלא נשארים וממשיכים את הנבירה והעיון. על פי כן, אתרים מתפקדים יכולים לתמוך בקידום האתרים שגוגל מציע להם, מתוך כך שהוא מפנה להם גולשים ובודק מה עלה בגורל הגולש.

שגיאה 502 יכולה להיגרם, כאמור מתוך קריסה, שלה יכולות להיות כמה סיבות. סיבות נפוצות יכולות להיות, בין השאר – תוסף שלא מבצע את הפעולה היעילה עבורו. כמו גם פעולת PHP מסוימת אשר צורכת זכרון RAM גבוה ממה שהיא אמורה. כמו גם, פעולת PHP מסוימת אחרת שאורכת יותר מחמש דקות ואינה מסתיימת. סיבה נוספת לתופעה היא לולאה שנוצרת על ידי תוסף או תבנית עיצוב והיא למעשה לולאה אינסופית, כביכול. סיבה נוספת היא עומס גבוה במיוחד של משתמשים באתר – שזו יכולה להיות סיבה משמחת בסך הכל.

יש דרכים מקצועיות וטכניות לפתור את שגיאה 502, כמו ניתוח תוספי אתר, כשלים ברמת הקוד, עומס השרת וכיוצא בזה.

אנו סוכנות דיגיטל המתעסקת בעיקר בקידום אורגני לעסקים, הקמה וניהול ממומן בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם האינטרנט בתחל'ס בזה אנחנו טובים. חשוב להדגיש שאנו מתייחסים לכל אתר כאילו הוא שלנו. המשמעות הדבר היא שאנשי הSEO שלנו יעשו ויקבלו החלטות לגבי קידום האתר במאמץ, כדי למקסם את ההחזר על ההשקעה ולעזור לעסק שלך לעמוד ביעדים הכוללים שלו. החברה תבחן את האתר שלך מכל זווית שתבטיח שתפיק את המרב…

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מאמרים ומידע נוסף

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לקידום האתר...

דילוג לתוכן