יחס המרה

מה זה יחס המרה

המרה היא פונקציה של מעבר ממצב אחד למצב שני. במילים פשוטות – אם הייתי עסוק בדבר מסוים וכעת אני עוסק בדבר אחר – ניתן להגיד שעברתי המרה. יחס המרה, הוא זה שמציין מה היחס בו הצלחתי לבצע המרה זו. כלומר, אם יש לי 100 אנשים שהאמינו שריצה טובה לבריאות, מתוכם כעת 30 מאמינים שמשקולות הן טובות לבריאות – אז יש לי יחס המרה של 30%. באופן דומה, כאשר יש דבר מה שאני רוצה שיקרה במסגרת הפעולות באתר שלי, ניתן להתבונן כמה מתוך הנכנסים אליו אכן לקחו את הפעולה שאני מכוון אליה.

דוגמא של יחס המרה

לדוגמא, אם מתוך 100 מבקרים באתר שלי, נרשמו כ-10 אנשים לניוזלטר – יש לי יחס המרה של 10%. אם מתוך 100 אנשים שנרשמו לניוזלטר, יש 10 שקבעו פגישה אישית עימי ושילמו על כך כסף, יש לי יחס המרה של 10% על הנתון הספציפי הזה.  על פניו, מתוך 100 אנשים שנכנסים לאתר, יש 1 שקובע פגישה אישית ומשלם – על כן יש 1% של יחס המרה על כמות המבקרים לאתר – לפי המקרה הזה.

קידום אתרים הופך להיות פונקציה, כאשר אנחנו מתסכלים על גוגל, לדוגמה – ורואים כי מתוך 100 אנשים שחיפשו מילת חיפוש מסוימת, יותר ויותר מהם נכנסים לאתר הספציפי שלנו – כיוון שהאתר מקודם יותר, על פי כן מקבל יותר תשומת לב – ואז ניתן לקבל יותר מבקרים לאתר וליהנות, במקרה שהבאנו בפסקה הקודמת – מיותר "פגישות אישיות בתשלום".

צריכים עזרה אנחנו פה בשמחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי

אבי נומה - מומחה לקידום אתרים אורגני ובניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. מעל 9 שנות ניסיון. מנכ"ל ובעלים לחברת ניו יורק מדיה המתעסקת בעיקר בקידום אורגני בגוגל, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם הדיגיטל.
כתובת: בן גוריון 4, נס ציונה | טלפון: 072-334-1520

אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי

מומחה לקידום אתרים אורגני ובניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. מעל 9 שנות ניסיון. מנכ"ל ובעלים לחברת ניו יורק מדיה המתעסקת בעיקר בקידום אורגני בגוגל, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם הדיגיטל.
כתובת: בן גוריון 4, נס ציונה
טלפון: 072-334-1520

תוכן עניינים

מאמרים ומידע נוסף

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לקידום האתר...

חברה לקידום אתרים

מה ברצונך לשאול אותנו?

קידום אורגני, ממומן, בניית אתר, ניהול מוניטין, שיפור מכירות

אנחנו כאן בשבילך.

רוצים לקדם את האתר שלכם? ולקבל לידים אורגניים איכותיים? השאירו פרטים:

דילוג לתוכן