קידום אתרים לרופאים

קידום אורגני לרופאים בגוגל

עבור כל רופא, השגת הצלחה מצריכה זרם קבוע של חולים חדשים וחוזרים המבקשים לקבל טיפול. וכמו כל עסק אחר שמעוניין להרחיב את בסיס השוק שלו באמצעות השגת לקוחות חדשים, גם רופאים מתמודדים עם אתגרים רבים תוך ניסיון להשיג חולים חדשים.

קידום אתרים לרופאים הוא אחת משיטות רבות שתוכלו להשתמש בהן לקידום השירותים שלכם.

איך השתנו הזמנים

לפני האינטרנט, שיווק הפרקטיקה הרפואית דרש ממך להציב מודעה רק בדפי זהב, עיתונים ומפה לאוזן. היום הדברים השתנו עם הקדמה באינטרנט. מטופלים פוטנציאליים פונים למנוע החיפוש גוגל כדי לחפש ספקי שירותי בריאות מקומיים. קידום אורגני מה שנקרא גם SEO בשביל רופאים מעולם לא היה חשוב יותר כפי שהוא נכון לעכשיו.

קידום אתרים SEO הפכה להיות שירות חשוב מאוד על מנת להשיג חולים כיום. חשוב לכל פרקטיקה רפואית להשקיע בכך כדי להתבלט ולהישאר קדימה בנוף השיווקי. במהלך חיפוש רופאים, מעל 80% מהאנשים אינם עוברים את הדף הראשון של תוצאות גוגל, כדי להבטיח שמטופלים פוטנציאליים יהיו מודעים לפרקטיקה הרפואית שלך, עליך להופיע בעמוד הראשון לפני המתחרים שלך. 

בעזרת אסטרטגיות חזקות הכוללות קידום אתרים אורגני לרופאים, אתה יכול להבטיח שלקוחות פוטנציאליים יוכלו למצוא את האתר שלך בקלות וכמובן לקבל פניות וטלפונים.

רוצים לקדם את האתר שלכם בגוגל? השאירו פרטים...

עד כמה חשוב קידום אורגני לרופאים?

בעזרת טקטיקות משכנעות המיושמות בקידום אתרים תוכל להביא מטופלים חדשים. טכניקות שיווק מסורתיות כמו טלוויזיה ומדיה מודפסת מספקות החזר השקעה נמוך יותר מאשר קידום אתרים כפי שמראים מחקרים. מכאן, קידום אתרים לא רק מספק החזר ROI גבוה יותר, אלא גם מגביר את האמינות, התנועה, הנראות, המוניטין והמיתוג: עכשיו נסביר לך על מה אנחנו מדברים…

אמין

מילות מפתח שהוזנו במנועי החיפוש נרשמות באופן לא מודע במוחם של מטופלים פוטנציאליים. הם אולי לא מבינים זאת, אך הם מעניקים אמינות אוטומטית לאתרי אינטרנט בעלי דירוג גבוה יותר. מטופלים פוטנציאליים סומכים על גוגל, והם מאמינים כי רופא המופיע בחלקו העליון אמין יותר.

פחות השקעה במציאת מטופלים חדשים

בדרך כלל, הכסף המושקע על השגת מטופלים חדשים אינו משקף את ההכנסות שהם מביאים. עם זאת, בעזרת טכניקות קידום אתרים יעילות, תוכל להישאר נאמן למטרה השיווקית שלך להשיג מטופלים חדשים תוך צמצום ההוצאה הכוללת לשיווק. זאת בעיקר מכיוון שצורות פרסום אחרות יקרות יותר משיווק דיגיטלי. כמו כן, בשיווק דיגיטלי תוכלו לייעל את יעדיכם בקלות בכדי להגיע ללקוחות ממוקדים.

החזר ROI מוגבר

SEO הוא למעשה אסטרטגיית שיווק נכנסת המתמקדת בהפניות מוסמכות שיש להן עניין בשירותים שלך או במשהו דומה. SEO מאפשר לרופאים לספק החזר ROI גבוה יותר מאשר אסטרטגיות שיווק אחרות או אפשרויות פרסומת. בצורות שיווק אחרות, פרסומת יכולה להפריע לתוכנית טלוויזיה אהובה או לתפוס מקום יקר במגזין. עם קידום אתרים, כל שעליך לעשות הוא להופיע ברשימות החיפוש כשאנשים מחפשים. למעשה, אין אפילו צורך לשכנע קהל יעד לנסות את השירותים שלך. כל מה שאתה צריך להעביר הוא שהפרקטיקה שלך מתאימה ביותר לדרישות שלהם.

משתלם

קידום אתרים הוא בין האסטרטגיות החסכוניות ביותר למקד קהל פוטנציאלי. ישנן אסטרטגיות מוכחות אחרות כגון שיחות שיווק, שיכולות לספק לידים. עם זאת, לידים אלו יכולים להיות יקרים הרבה יותר מאלו שמספק שיווק דיגיטלי. כמו כן, לידים שמספקים קידום אתרים מתאימים יותר מאשר טכניקות שיווק אחרות שכן מטופלים פוטנציאליים כבר מחפשים את השירותים שלכם.

מה צריך לעשות בשביל קידום אתרים אורגני לרופאים?

אסטרטגיות יעילות של SEO אמורות לאפשר התפתחות וגדילה עם ענף הבריאות המשתנה כל העת. קידום אתרים טוב לרופאים זוכר את ציפיות המטופלים תוך מתן הרשאות לעדכוני האלגוריתם של גוגל. להלן 4 שיטות עבודה מומלצות חיוניות שיכולות לעזור בשיפור אסטרטגיית ה- SEO שלך:
 

בחר מילות מפתח רלוונטיות

על ידי בחירת מילות מפתח רלוונטיות יותר, אתה משפר את הסיכויים לקבל לידים מוסמכים יותר. הבחירה במילות מפתח רלוונטיות קשה יותר ממה שהיא נראית. יהיה עליכם להבין את הדרך בה חושבים המטופלים הפוטנציאליים שלכם. קידום האתר שלך יתחיל בבחירת מילת המפתח הרלוונטית ביותר בה עשוי מטופל פוטנציאלי להשתמש כדי למצוא רופא באזור שלך.

הפוך את האתר שלך לנטען במהירות

אלמנט נוסף להפיכת אסטרטגיית ה- SEO שלך ליעילה הוא הפחתת זמן הטעינה של האתר שלך לכמה שניות בלבד. אתר הנטען מהר הוא המפתח להצלחת מאמצי SEO שלך.

פרסם רק תוכן מקורי אינפורמטיבי

אתה יכול לפגוע בדירוג ה- SEO שלך כמו גם במוניטין שלך אם אתה מעתיק תוכן מאתרים אחרים. עם זאת, שכתוב מחדש של תוכן מקובל אם זה מעסיק את המטופלים שלך. האסטרטגיה הטובה ביותר היא להיות שונה וליצור תוכן ייחודי. אתה יכול אפילו להגדיל את דירוג מנועי החיפוש על ידי שכירת מומחה SEO.

תגי הכותרת צריכים להיות מדויקים

תגי כותרת הם תיאורים קצרים של דף אינטרנט ומשחקים תפקיד קריטי ב- SEO. הם מופיעים באתרים חיצוניים, בכרטיסיות דפדפן ובדפי תוצאות של מנועי חיפוש. כל דף אינטרנט צריך לכלול תג כותרת תיאורי ומדויק עם מילת המפתח בהתחלה מכיוון שרוב מנועי החיפוש מציגים רק את 60 עד 70 התווים הראשונים.

 

מתן דגש גדול על עדכון E-A-T

כאשר אנו מדברים על קידום אתרים לרופאים חשוב לשים דגש העדכון של גוגל E-A-T  שקשורים לעולם הרפואה. בתקופה האחרונה גוגל נתנה דגש מאוד חזק על התחומים קריטיים כמו רפואה. אז מה זה בעצם עדכון E-A-T?

מומחיות (Expertise) – יש לתת דגש לתוכן איכותי באתר האינרנט.

סמכות (Authoritativeness) – מומלץ לקשר את האתר למקורות חיצוניים איכותיים.

אמינות (Trustworthiness) –לחזק את האמינות של האתר. כמו מי כתב את המאמר ולהוסיף תעודת הבטחה (תעודת SSL).

קידום אתרים לרופאים על ידי חברת קידום אתרים

חברה לקידום אתרים בגוגל מספקת לרופאים שמעוניינים לקבל יותר לידים ויותר פניות לעסק שלהם את הפתרון המושלם שירות קידום אתרים אורגני בגוגל, וכמובן אתם מקבלים את כל המעטפת במקום אחד מבלי לחפש עוד שירות במקום אחר…

תיהיו בטוחים שתקבלו את השירות הכי טוב עם התוצאות הכי טובות.

BLOB SEO & DIGITAL

קידום אתרים בחולון
מאמרים ומידע מקצועי

קידום אתרים אורגני בחולון

יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים לעשות קידום אתרים אורגני בדגש על איזור חולון? הגעתם למקום הנכון אנו סוכנות דיגיטל וחברה לקידום אתרים המתעסקת בעיקר

קרא עוד »
קידום אתרים בראשון לציון
מאמרים ומידע מקצועי

קידום אתרים אורגני בראשון לציון

יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים לעשות קידום אתרים אורגני בדגש על אזור ראשון לציון? הגעתם למקום הנכון אנו סוכנות דיגיטל וחברה לקידום אתרים המתעסקת

קרא עוד »
קידום אתרים בנס ציונה
מאמרים ומידע מקצועי

קידום אתרים אורגני בנס ציונה

יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים לעשות קידום אתרים אורגני בדגש על אזור נס ציונה? הגעתם למקום הנכון אנו סוכנות דיגיטל וחברה לקידום אתרים המתעסקת

קרא עוד »
קידום אתרים ברחובות
מאמרים ומידע מקצועי

קידום אתרים אורגני ברחובות

יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים לעשות קידום אתרים אורגני בדגש על אזור רחובות? הגעתם למקום הנכון אנו סוכנות דיגיטל וחברה לקידום אתרים המתעסקת בעיקר

קרא עוד »

לכל שאלה אנו זמינים

קידום אורגני לרופאים?

השאירו פרטים ונחזור אלייך בהקדם...

מומחה קידום אתרים
חברה לקידום אתרים

מה ברצונך לשאול אותנו?

קידום אורגני, ממומן, בניית אתר, ניהול מוניטין, שיפור מכירות

אנחנו כאן בשבילך.

רוצים לקדם את האתר שלכם? ולקבל לידים אורגניים איכותיים? השאירו פרטים:

דילוג לתוכן