פרסום ממומן בגוגל לעסקים

קידום ממומן לעסקים בגוגל​

אין בעל עסק שלא רוצה שהאתר של העסק שלו יופיע בעמוד הראשון של רשימת תוצאות החיפוש בגוגל ואפילו, אם אפשר בתוצאה הראשונה. מדובר במטרה ששמים לעצמם מנהלי עסקים רבים והם מחפשים כל דרך להגדיל את הסיכוי שאכן האתר שלהם יהיה זה שיעקוף את כל הקולגות והמתחרים. 

השאלה המתבקשת היא – איך עושים את זה ואיך מוודאים שאכן האתר יישאר בראש הרשימה לאורך זמן, מה שיבטיח תנועת גולשים ולקוחות פוטנציאליים שיסייעו מאד להגדלת החשיפה ומכאן להגדלת ההכנסות של העסק. בזכות קמפיין נכון ומדויק של קידום ממומן בגוגל אפשר בהחלט להגיע לתוצאות מרשימות אך חשוב מאד שהקמפיין יבוצע על ידי איש מקצוע מהתחום ולא על ידי בעל העסק עצמו אשר לבטח לא לגמרי בקיא בנושאים הטכניים של הצלחת קמפיין ממומן. 

הדבר הנכון לעשות הוא לפנות אל איש מקצוע מהתחום.

רוצים לפרסם את האתר שלכם בגוגל? השאירו פרטים...

מהו קידום ממומן בגוגל?

קידום ממומן בגוגל

מכיוון שגוגל הוא מנוע החיפוש המבוקש ביותר וזה שנמצא בשימוש באופן אוטומטי ואינטואיטיבי על ידי משתמשים בכל רחבי העולם – יש בו אפשרות גם לשכור שטחי פרסום תמורת תשלום. המשמעות – כתובת האתר של בית העסק המקודם תופיע בראש רשימת התוצאות בתמורה לתשלום עבור הפרסום. 

ניהול קמפיינים בגוגל

על מנת לעשות זאת – חשוב מאד לדעת איך פועל מנוע החיפוש ולכן נדרשת כאן עזרה של איש מקצוע שמכיר את העולם של ניהול קמפיינים בגוגל, שכן הוא זה שיידע הכי טוב איך יהיה הכי נכון לפרסם כל עסק ועסק. מכיוון שמנוע החיפוש מבוסס על הקלדת מילים או ביטויים שונים מצד הגולשים, הרי שגם קידום ממומן יהיה קשור באותם מילים או ביטויים שנחשבים לשגורים בשפה וכך המודעה של בית העסק תופיע בעיני מי שביצע חיפוש מאד ממוקד ומסוים. 

איך מקימים קמפיין ממומן במנוע החיפוש גוגל?

מי שלא מכיר את גוגל ואת הצד הטכני שלו – לא מומלץ כלל שינסה לבצע פעולות של קידום ממומן בעצמו. התוצאה יכולה להיות של כסף שישולם ולא תתקבל תמורה עבורו. במשימה זו חייב להיות מיקוד רב, ריכוז ודיוק, זאת על מנת לחזות בסבירות גבוהה ככל האפשר אילו מילים או ביטויים יהיו אלה שהגולשים יקלידו ובזכותם אפשר יהיה לחשוף את הגולשים למודעה הממומנת. 

*מכאן שלפני הקמת המודעה עצמה יש שלב מהותי ביותר והוא מחקר מילים או ביטויי מפתח. 

גוגל מציעה שלל כלים טכניים לשירותו של מקדם האתרים ומקים הקמפיינים המנוסה והמקצועי, כלים שבאמצעותם הוא יכול לבצע מחקר מילות מפתח כדי לדעת אילו מילים משמשות לחיפוש שיסייע לכל עסק שעבורו הוא מקים קמפיין. בניתוח הטכני עשוי להפתיע את בעל העסק, שכן במקרים רבים מתגלים ביטויים שלא נחשבו לאינטואיטיביים ודווקא הם אלה שמתגלים כנכונים וככאלה המסייעים לקידום נכון של האתר.

קמפיין ממומן במנוע החיפוש גוגל – מתי ולמי?

ישנם אתרים שההמלצה לגביהם היא שיהיה קמפיין ממומן שיהיה פעיל לאורך זמן. לעומתם יש עסקים שכדאי שיהיה להם פרסום ממומן בזמנים מסוימים – בעת מבצע חדש, בעת השקת שירות או מוצר שלא היו קיימים עד כה או מדי פעם על מנת להעלות את המודעות לעצם קיומו של העסק. איך מחליטים על הקמת קמפיין? זה תפקידו של איש המקצוע – מנהל קמפיינים ממומנים בגוגל. הוא זה שלאחר שינתח לעומק את השירותים והמוצרים של העסק ויבצע תיאום ציפיות עם בעל העסק, יוכל להגיש את המסקנות וההמלצות שלו בנוגע לאופן הפעולה, לגבי דרך ביצוע הפעולות ובאופן כללי לדרך הקידום הנכונה של האתר והעסק. 

נעזרים באנשי מקצוע ומקבלים את התוצאות הטובות ביותר!

ידע בקידום אתרים בגוגל או הקמת פרסומים ממומנים אינם נחלתו של כל אחד ולכן לא מומלץ לנסות לעשות זאת לבד. לא רק שלא תתקבל תוצאות טובות או כאלה שבאמת יקדמו את העסק ויגדילו את ההכנסות שלו – התשלום שיבוצע ירד לטמיון ויגדיל את ההוצאות. 

החוכמה האמיתית היא שהתשלום עבור הקידום יהיה השקעה שתוחזר כמה שיותר מהר ולכן יש חשיבות לביצוע המשימות על ידי אנשי מקצוע מהתחום. מומחים בכתיבת תוכן, בהפקת סרטונים או בצילום הם אלה שצריכים לסייע בתהליך של קידום ממומן של האתר עבור כל עסק ועסק.

BLOB SEO & DIGITAL

בניית אתרים
מילון מונחים לקידום אתרים

אופטמיזציה

אופטימיזציה לקידום האתר – שינוי תגיות אם קראתם מאמרי קידום אתרים אורגני בעבר, אולי נתקלתם באמירה הלא נכונה שיש פרמטר אחד יותר חשוב ומשפיע מהאחרים

קרא עוד »
בניית קישורים
מאמרים ומידע מקצועי

בניית קישורים

בניית קישורים לאתרי אינטרנט אם אתה רוצה לעשות קידום אורגני לאתר שלך בשנת- 2020, אינך יכול להתעלם מהחשיבות של בניית קישורים והצורך להרכיב אסטרטגיה איתנה

קרא עוד »

לכל שאלה אנו זמינים

פרסום בגוגל לעסקים?

השאירו פרטים ונחזור אלייך בהקדם...

מומחה קידום אתרים