קידום אתרים לעסקים קטנים

קידום אורגני לעסקים קטנים

קידום אתרים אורגני (SEO) לעסקים קטנים הוא חלק מרכזי עבור הצלחה של העסק שלכם. כאש עסק קטן מבצע קידום אתרים אורגני בצורה גרועה, הם מסתכנים בלהיות כמו אחת מאותן תוכניות טלוויזיה המשודרות בערוץ לא ברור באמצע הלילה. כמובן שאתם יכולים לנהל עסק נפלא, אך אם גוגל לא תציג את האתר שלך בתוצאות החיפוש, אז לקוחות לא יכלו למצא אותכם באינטרנט ובכך אתם מאבדים לקוחות פוטנציאליים.

אז איך קידום אתרים יכול לעזור לי?

כאשר עסקים קטנים עושים קידום SEO בצורה נכונה, הם יכולים לראות עלייה בתנועה לאתר, וכמובן גם עלייה בכניסות לאתר. דבר זה גורם לצמיחה חזקה יותר ולהזדמנויות מכירות רבות יותר, יותר כניסות לאתר = יותר מכירות.

אם אתה פותח אתר אינטרנט לעסק שלך אך ללא אסטרטגיה שיכולה להגדיל את הנוכחות שלך באינטרנט, אתה מבזבז את הזמן היקר שלך, מה שאנו מציעים לך זה לתכנן נכון את האסטרטגיה האינטרנטית שלך ולבחור בקידום נכון לעסק שלך.

מה עדיף קידום אורגני או קידום ממומן לעסקים קטנים?

שאלה שנשאלת המון פעמים מה עדיף לעשות קידום ממומן או אורגני ? אז אנחנו עונים בדרך כלל אם יש תקציב גם וגם. אבל לעסקים קטנים לא תמיד יש תקציב לעושת גם קידום אורגני וגם ממומן, אז אנחנו נסביר להם מה החשיבות של כל אחת מהם:

קידום ממומן לעסקים קטנים: בשביל לקדם ממומן בגוגל צריך לדעת איזה מילים אנחנו רוצים לעלות עם המודעות שלנו, ולאחר שאנחנו יודעים איזה ביטויים אנחנו צריכים לתת תקציב ואז אפשר לעלות.  

קידום אורגני לעסקים קטנים: גם בקידום אורגני צריך לדעת איזה מילים אנחנו רוצים לעלות בצוצאות החיפוש אבל פה זה קצת יותר קשה כי צריך להראות לגוגל שהעמוד הזה בעל חשיבות ותוכן הרבה יותר טובה מהמתחרים שלנו שנמצאים לפנינו.

מה ההבדל העיקרי בין שניהם?

קידום ממומן זה מי שמחפש תוצאות כאן ועכשיו, ולקבל לידים על פי תקציב הפרסום.

קידום אורגני זה מי שמחפש להיות חזק בתחום שלו, להיות בתוצאות החיפוש ולא לשלם תקציב פרסום, ולקבל לידים איכותיים, מה שדורש המון עבודה לתווך ארוך יותר.

רוצים לקדם את האתר שלכם בגוגל? השאירו פרטים...

מה זה קידום אתרים לעסקים קטנים?

קידום אתרים או SEO הוא תהליך האופטימיזציה של אתר העסק שלך, כך שניתן יהיה למצוא ולהוסיף אותו לאינדקס על ידי סורקי מנועי החיפוש, שהם בוטים העוטפים את האינטרנט, מוצאים ומדרגים תוכן.  קידום אתרים לעסקים קטנים כולל שימוש במספר מרכיבים מרכזיים בשיווק תוכן. 

שלוט ביסודות אלה, והתנועה שלך תתחיל בעלייה מתמדת כלפי מעלה:

מה צריך לעשות בשביל לקדם אתר לעסק קטן?

זאת פעולת הלמידה אילו מונחים וביטויים הלקוחות הפוטנציאליים שלך מקלידים במנועי חיפוש. על ידי בירור מה אנשים מחפשים כדי למצוא עסקים קשורים, כדי למצוא מידע על העסק שלך, או כדי למצוא מידע על נושא שקשור לעסק שלך, אתה יכול ליצור תוכן שימושי עבורם.

אסטרטגיית מילות מפתח טובה מנוטרת ומתעדכנת באופן קבוע מכיוון שמגמות האופן שבו אנשים מחפשים תמיד משתנות. על מנת להישאר בחוד החנית, שקול לחקור את אסטרטגיות ה- SEO של המתחרים שלך.

אם הדפים שלכם אינם אינפורמטיביים או מבלבלים, אנשים יקפצו מהאתר שלכם זמן קצר לאחר הנחיתה. מצד שני, אם אתה יוצר תוכן שימושי שמבוסס היטב ומביא טיעונים משכנעים, סביר יותר שהקוראים שלך יקראו את כל הדף שלך. זה יגדיל את הזמן הממוצע שמשתמש מבלה באתר שלך. הזמן הממוצע באתר של תוצאה מובילה של גוגל הוא בשלוש דקות, ולכן חשוב לכתוב תוכן איכותי שמביא את הקוראים להתמיד.

מספר הקישורים הפנימיים (המקשרים לתוכן קיים באתר שלך) וקישורים חיצוניים (כאשר אתר אחר מקשר לתוכן שלך) מהווה אינדיקטור בו משתמשים לקביעת איכות האתר שלך. זה מועיל במיוחד אם אתה יכול לגרום לאתרים בעלי סמכות גבוהה לקשר לתוכן שלך מכיוון שהוא מדד חזק לאיכות האתר שלך.

שיווק בתוכן

אסטרטגיית שיווק תוכן מעוצבת היטב מדגישה כתיבת פוסטים בבלוג – כל אחד מהם ממוקד במילת מפתח ספציפית – שמיידע ומרתק את קהל היעד שלך. תלוי בסוג העסק שאתה מנהל, זה עשוי להיות חלק מרכזי באסטרטגיה המקוונת שלך, וייתכן שלא.

קידום אתרים מקומי

אסטרטגיית קידום אתרים מקומית טובה כוללת פתיחת גוגל בזניס באזור הגאוגרפי של העסק, שימוש בטקטיקות שלעיל אך עם התמקדות מיוחדת בסביבתכם הקרובה. חשוב על פוסטים בבלוג בנושאים מקומיים, קישורים מעיתונים מקומיים פופולריים וביקורות של תומכים מקומיים.

התמקדו בקידום אתרים טכניים

קידום אתרים טכני הוא תהליך האופטימיזציה של מבנה דפי האתר שלך, כך שהסורקים של גוגל יוכלו "לקרוא" ולהוסיף לאינדקס את האתר שלך כראוי. אם היינו מאיישים את הסורק, המטרה היא שהוא יבדוק את האתר שלך ואז 'יחשוב': “וואו, הדפים האלה נטענים במהירות, הקישורים כולם עובדים והכל מאובטח. אין לי שום נקיפות מצפון לקידום התוכן הזה."

למה צריך להיות אכפת לך?

ללא אסטרטגיית קידום אתרים SEO לעסקים קטנים , סביר להניח שהאתר שלך יתקשה להופיע בתוצאות החיפוש. גם לעסקים עם בסיס לקוחות מקומי, נראות מקוונת היא חיונית. אנשים כבר לא מטיילים ברחוב הראשי בתקווה להיתקל במוצר שהם אוהבים או בשירות שהם זקוקים לו. במקום זאת הם מדליקים את הטלפון או המחשב שלהם – כ-90% מהאנשים משתמשים באינטרנט כדי למצוא עסקים מקומיים.

כשזה המקרה, אין זה מפתיע שחיפוש אורגני מביא יותר מ-50% מכל תעבורת האינטרנט עבור עסקים קטנים. אם אתה רוצה להרוויח כסף בסביבה העסקית המודרנית, קריטי שיש לך תוכנית טובה לקידום האתר שלך.

לסיכום עם כל כך הרבה החלטות אחרות שצריך לקבל, שיחות לנהל ומכירות כדי להבטיח, SEO עשוי להרגיש כמו משהו שבעלי עסקים קטנים יכולים לדחות. אך ככל שאתה ממתין זמן רב יותר, כך אתה עשוי לרדת יותר בתוצאות החיפוש, וההשפעה על התנועה וההכנסות האורגניים תהיה גדולה יותר. התחל היום עם המשימות הניתנות לפעולה כדי לעזור להבטיח שאנשים שיכולים להיות לקוחות שלך יוכלו למצוא אותך באופן מקוון.

קידום אתרים אורגני באינטרנט לעסקים קטנים יכול לקחת בין 5- ל7 חודשים בתחומים שהתחרות שלהם בינוני-נמוכה.

אם אנו רוצים לקדם אתר של עסק קטן בתחומים שהם תחרותיים בינוני ומעלה זה יכול לנוע בין 1500 ש"ח ל3000 ש"ח . תלוי בתחום ובאיזה ביטויים.

קידום אתרים מקומית היא בדרך כלל האסטרטגיה של עסקים קטנים, ובעצם השימוש של קידום מקומי זה לקחת את אותם ביטויים שאנחנו רוצים לקדם בסביבה או באזור שהעסק נותנים שירות.

נעים להכיר אנחנו חברת ניו יורק מדיה.

אנו סוכנות דיגיטל המתעסקת בעיקר בקידום אורגני לעסקים, הקמה וניהול ממומן בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם האינטרנט בתחל'ס בזה אנחנו טובים. חשוב להדגיש שאנו מתייחסים לכל אתר כאילו הוא שלנו. המשמעות הדבר היא שאנשי הSEO שלנו יעשו ויקבלו החלטות לגבי קידום האתר במאמץ, כדי למקסם את ההחזר על ההשקעה ולעזור לעסק שלך לעמוד ביעדים הכוללים שלו. החברה תבחן את האתר שלך מכל זווית שתבטיח שתפיק את המרב…

BLOB SEO & DIGITAL
בניית אתרים
מילון מונחים לקידום אתרים

אופטמיזציה

אופטימיזציה לקידום האתר – שינוי תגיות אם קראתם מאמרי קידום אתרים אורגני בעבר, אולי נתקלתם באמירה הלא נכונה שיש פרמטר אחד יותר חשוב ומשפיע מהאחרים

קרא עוד »
בניית קישורים
מאמרים ומידע מקצועי

בניית קישורים

בניית קישורים לאתרי אינטרנט אם אתה רוצה לעשות קידום אורגני לאתר שלך בשנת- 2020, אינך יכול להתעלם מהחשיבות של בניית קישורים והצורך להרכיב אסטרטגיה איתנה

קרא עוד »
לכל שאלה אנו זמינים

קידום אתרים לעסקים קטנים?

השאירו פרטים ונחזור אלייך בהקדם...

מומחה קידום אתרים