שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי לעסקים

חברת ניו יורק מדיה מתמחה במתן שירותי שיווק דיגיטלי ומעניקה פתרון לעסקים וחברות באינטרנט . שיווק דיגיטלי באינטרנט דורש המון ידע וניסיון, אנו מקפידים לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו כדי להשיג את הממטרה ויעדי הסופי. צוות השיווק שלנו מורכב מאנשי שיווק מקצועים, וכל אחד עם ידע בתחום שלו. 

שיווק דיגיטלי -הוא בעצם ביטוי מאוד כלילי המורכב מכמה וכמה אפשרויות פרסום באינטרנט, כמו השירותים שאנו נותנים, כמו: בניית אתר אינטרנט, קידום ממומן בגוגל, פרסום בפייסבוק ובאינסטגרם וכו…

היום כל בעל עסק כבר יודע שאין ברירה אלא להימצא ברשת הווירטואלית ולספק לגולשים, שהם לקוחות או לקוחות פוטנציאליים את המידע החשוב או את האפשרות להשיג את המוצרים או השירותים שהם עוקבים אחריהם. יחד עם זאת, מכיוון שהאלמנט הגאוגרפי מתבטל לגמרי כשמדובר באתרים מקוונים – הרי שיש חשיבות לדרך השיווק והפרסום שלהם, דרך שיכולה להביא לכדי חשיפה משמעותית יותר והגדלה לאין שיעור של מעגל הלקוחות המשלמים. 

מדובר בתחום מגוון ורחב של שיווק דיגיטלי והיום כבר ברור מעל לכל ספק שפעולות שקשורות לנושא זה חייבות להתבצע על ידי אנשי מקצוע מהתחום על מנת שבעל העסק יקבל את התוצאות שלהן הוא מקווה.

רוצים להגיע לראש תוצאות החיפוש בגוגל? השאירו פרטים...

איך מתבצע שיווק נכון ויעיל בדיגיטל?

שיווק דיגיטלי לעסקים

איך מתבצע שיווק נכון ויעיל בדיגיטל?

לשאלה זו אין תשובה אחת וחד משמעית. החוכמה האמיתית היא להתאים את פעולות השיווק הדיגיטלי לכל עסק בנפרד, על פי קהל היעד שאליו הוא פונה, על פי הלקוחות שבעל העסק רוצה שיהיו לו, על פי ניתוח של המענה לצורך שהעסק נותן ועוד שיקולים ועקרונות שצריכים להיות מנותחים עבור כל עסק בנפרד. כיום פרסום דיגיטלי בנוי מביצוע שלל פעולות יזומות מאחורי הקלעים של הרשתות החברתיות, דיוורים ישירים לכתובות המייל של לקוחות ומתעניינים וכמובן בעולם קידום האתרים במנוע החיפוש של גוגל. מדובר בהרבה מאד עבודה סיזיפית שחייבת להתבצע על ידי מי שמנוסה בתחום ומכיר אותו היטב לעומק.

שלבי עבודה בתהליך של השיווק הדיגיטלי

כאמור, אין דרך שיווק אחת שמתאימה לכלל העסקים, אפילו לא כאלה שקשורים באותו תחום עיסוק. השלב הראשון הוא הגדרת ציפיות, הגדרות שחשובות בין בעל המקצוע לבין בעל העסק, ביצוע מיתוג עסקי במידה ומגיעים למסקנה שיש בכך צורך – כל אלה דרושים על מנת להגדיר במדויק את האני מאמין של בעל העסק ואת איך שהוא רוצה שהלקוחות והעוקבים יראו אותו. רק לאחר כל השלבים האלה אפשר לעבור לקביעת התכנית החשובה באמת – הרי היא אסטרטגיה שיווקית, כלומר קביעת הפעולות שאפשר וצריך לבצע על מנת להשיג את התוצאות והמטרות שהוגדרו. באסטרטגיה השיווקית יוחלטו החלטות כמו תדירות הפרסום, מהות השינוי שדרוש לבצע בנכסים הדיגיטליים של העסק, השפה שבה יעשה שימוש כתב התוכן כדי לפנות לגולשים וללקוחות של העסק ועוד.

התאמה אישית לכל עסק ועסק

כעת כשברור שהאסטרטגיה השיווקית היא מה שינצח על התזמורת של השיווק הדיגיטלי – קל יותר להבין למה יש צורך (שלא לומר הכרח) בהתאמה אישית לכל עסק בנפרד. גם אם יש כמה עסקים שמציעים מוצרים או שירותים דומים – לא תמיד קלה היעד יהיה לגמרי זהה וחופף, ייתכנו שינויים בדרך הפנייה, האני מאמין של בעלי העסקים יהיו שונים וישפיעו על השפה ועל המראה הוויזואלי ועוד. יהיו בעלי עסקים שפרסום או שיווק כאלה ואחרים יהיו תואמים לדעתם ויכולים גם להיות ערוצי שיווק שבעלי העסקים לא בהכרח ירצו לפנות אליהם. התהליך של שיווק דיגיטלי, הנשען על האסטרטגיה שנקבעה במשותף על ידי בעל העסק ואיש המקצוע צריכה להתאים לגמרי לכל הערכים והמסרים שחשוב לבעל העסק להעביר הלאה ולשדר כלפי חוץ.

שיווק דיגיטלי שמבוצע על ידי אנשי מקצוע בלבד

עולם האינטרנט נראה להרבה אנשים כאינטואיטיבי ופשוט להבנה והם סבורים בטעות שהם יכולים לעשות דברים בעצמם על מנת לחסוך כסף וזמן. מדובר בטעות גדולה, שכן יש הרבה היבטים טכניים לכל אחת מדרכי הפרסום ברשת הווירטואלית ואם לא מכירים את ההיבטים האלה מקרוב ולעומק אי אפשר יהיה להשיג את התוצאות הרצויות. יתרה מכך – זמן וכסף עלולים להתבזבז בלי להראות תוצאות בכלל ואז יהיה מאוחר מדי להתחיל את כל התהליך מחדש. 

המסקנה המתבקשת היא לפנות מלכתחילה אל איש מקצוע מעולם השיווק הדיגיטלי, זה שיש לו ניסיון עם מגוון רחב של עסקים, שיש לו הכרות טכנית מעמיקה עם אופן הפעולה של הרשתות החברתיות והמנועי החיפוש והוא יוכל להציע את אסטרטגיית השיווק הטובה והנכונה ביותר, זו שהכי תתאים לכל עסק ועסק. גם אם יהיה מדובר בעבודת הכנה רבה – אין ספק שהתוצאות לא יאחרו להגיע והן תהיינה לשביעות רצונו של בעל העסק.

פרסום דיגיטלי לעסקים

שיווק דיגיטלי לעסקים

פרסום דיגיטלי מתחלק לכמה פלטפורמות עיקריות אשר ניתן לפרסם בהם את המותג ועסק כדי לקבל לקוחות רלוונטיים, ועל מנת לעשות זאת אתם צריכים אסטרטגיה שיווקית מתאימה לאותם פלטפורמות.

להלן הפלטפורמות שניתן לפרסם בדיגיטל:

BLOB SEO & DIGITAL

בניית אתרים
מילון מונחים לקידום אתרים

אופטמיזציה

אופטימיזציה לקידום האתר – שינוי תגיות אם קראתם מאמרי קידום אתרים אורגני בעבר, אולי נתקלתם באמירה הלא נכונה שיש פרמטר אחד יותר חשוב ומשפיע מהאחרים

קרא עוד »
בניית קישורים
מאמרים ומידע מקצועי

בניית קישורים

בניית קישורים לאתרי אינטרנט אם אתה רוצה לעשות קידום אורגני לאתר שלך בשנת- 2020, אינך יכול להתעלם מהחשיבות של בניית קישורים והצורך להרכיב אסטרטגיה איתנה

קרא עוד »
חווית משתמש באתרי אינטרנט
מאמרים ומידע מקצועי

חווית משתמש

יש המון אתרים שם בחוץ. מעבר לייצור תכנים מעולים, חיוני לגרום לאתר שלך להתבלט. איך? אחת הדרכים היא לספק חווית משתמש יוצאת דופן (UX). השתמש

קרא עוד »
חברה לקידום אתרים
מאמרים ומידע מקצועי

למה כדאי ללכת לחברה לקידום אתרים

חברה לקידום אתרים או לפרילנסר זה לא סוד שאופטימיזציה למנועי חיפוש הפכה מכריעה בפיתוח כל עסק שרוצה להגיע לתנועה ממוקדת רציפה, כדי לשפר את מאמצי

קרא עוד »

לכל שאלה אנו זמינים

שיווק דיגיטלי עושים רק עם מומחים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מומחה קידום אתרים