בניית אתרים

בניית אתרים לעסקים ולחברות

מה שהתחיל לפני כשני עשורים כתחביב וכמעשה שעושים כדי לצאת ידי חובה הפך לא מכבר למקצוע של ממש שיש לו הרבה מאד היבטים, שיקולים ומשמעויות. כמובן שמדובר על התחום של בניית אתרים. בתקופתה הראשונה של רשת האינטרנט בחיינו לא היה צריך הרבה. הובן היטב שאתרי האינטרנט של עסקים שונים צריכים להכיל מינימום של מידע ראשוני על מנת שהגולש יוכל לקבל את המענה הדרוש לו גם (בעיקר) בשעות שאינן שעות פעילות מקובלות וכך יוכל לבצע סינון ראשוני של חיפוש מידע שהוא צריך. לא הייתה התייחסות לשאלה איך נראה האתר, מה יש בו (או מה אין בהו), לא היה בהכרח קשר לאלמנטים שיווקיים נוספים ולא ניתנה התייחסות לתחושות של הגולש בעת שהייתו הווירטואלית באתר האינטרנט. כיום המצב שונה לגמרי!

חברת קידום אתרים באינטרנט מעסיקה מומחים בתחומים שונים של אופטימיזציה למנועי חיפוש. אנשי מקצוע אלו של SEO מספקים מגוון שירותים, כולל ביקורת באתר שלך, פיתוח אסטרטגיית SEO מותאמת ויישום הטקטיקות שיעזרו לעסק שלך להשיג את יעדיו. מיטב חברות ה- SEO יתייחסו לאתר שלכם כאילו הוא שלהם. המשמעות היא שהם יקבלו החלטות לגבי SEO של האתר שלך במאמץ למקסם את ההחזר על ההשקעה ולעזור לעסק שלך לעמוד ביעדים הכוללים שלו. החברה תבחן את האתר שלך מכל זווית שתבטיח שתפיק את המרב משירותי ה- SEO שלך.

רוצים לבנות אתר אינטרנט? השאירו פרטים...

מה צריך לדעת על העולם של בניית אתרים?

הדבר הראשון שחייבים לדעת על התחום של בנייה ועיצוב אתרים הוא שחשוב להפקיד את המשימה הזאת בידי אנשי מקצוע מנוסים שמבינים את התחום, שמכירים את שלל הפלטפורמות הקיימות והמוצעות כיום ויתרה מכך – מבינים את ההבדלים ביניהן על מנת להסביר אותם ללקוחות וכך להתאים את הפלטפורמה המתאימה לכל לקוח ולכל בעל עסק. כל בניית אתר היא תהליך מורכב שיש בו כמה שלבים, תהליך שמבוסס רבות על התאמה אישית לבעל העסק שעבורו האתר עומד להיבנות. אין כמה אתרים שנראים בדיוק אותו הדבר, גם לא של עסקים מאותו התחום או מאותה הנישה. בעת שגולש אקראי מתרשם מהמידע שבעמודי האתר עליו לחוש תחושות מסוימות שבעל העסק רוצה ליצור אותן על מנת לקרב אותו וליצור אצלו ערך רגשי. כך, אט אט, יהפוך הגולש האקראי ללקוח משלם.

איך מבצעים נכון תהליך של בניית אתר?

אפשר בעצם לומר שבנייה הלכה למעשה של האתר היא השלב האחרון של תהליך הגדרות וציפיות מורכב ולא קצר. להלן רק חלק מההגדרות שצריך לדעת ולהחליט עליהן בתחילת התהליך – 

  • על אילו צרכים או בעיות עונים המוצרים והשירותים של בעל העסק?
  • מי קהל היעד של אותם מוצרים או שירותים? חשוב לבצע פילוח מדויק שכולל מגדר, טווח גילאים, אזור גאוגרפי (אם רלוונטי), שפה דבורה, מצב אישי, משפחתי או מקצועי ועוד.
  • מסרים אישיים או שיווקיים שחשוב לבעל העסק להעביר תוך כדי הגלישה באתר.
  • שפה שיווקית שמתאימה הן לבעל העסק והן לקהל היעד שלו.
  • הלימה מלאה בין המראה והעיצוב החזותי לבין אלמנטים חזותיים אחרים שמייצגים את העסק (לוגו, סלוגן שיווקי, כרטיסי ביקור ושלטי פרסומת).
  • קישורים הדדיים בין אתרים נוספים הקשורים לאותו תחום עיסוק.

רק לאחר שמוגדרים כל אלה (ובהתאמה לבעל העסק – לעוד קריטריונים נוספים) – אפשר אט אט להתחיל לבנות את הסקיצות השונות של האתר וכך עם הזמן להגיע לתוצאה שתייצג בדרך הטובה ביותר את העסק, את האני מאמין של בעליו ואת מה שהלקוחות הפוטנציאליים אמורים לראות כדי להבין שכדאי להם לסמוך על העסק הזה ולבצע ממנו רכישות. 

עכשיו קל יותר להבין את האתגר של בניית אתר אינטרנט לעסקים, שאין זה פשוט כלל וכלל ולכן חשוב מאד שאת המשימה הזאת יבצע מי שמתמחה בתחום ומכיר אותו לעומק.

הערך המוסף של בניית אתר בהתאמה אישית

כאשר פונים לאיש מקצוע מעולם בניית האתרים הוא יידע לא רק להקים את האתר בדיוק על פי אותם קריטריונים שהוזכרו אלא הוא גם ייקח בחשבון שיקולים של קידום אתרים אורגני על מנת שבמנוע החיפוש אפשר יהיה להגיע לאתר ולהתוודע לעצם קיומו. 

מי שבונה אתר ללא הידע המעמיק בקידום לא ישיג את התוצאות שהוא מקווה להן, שכן האתר שלו לא יופיע ברשימת התוצאות והמשמעות היא שהגולשים לא יתוודעו לעצם קיומו של העסק והאתר. 

בונה האתרים המקצועי יידע להתאים את הפלטפורמה המתאימה לכל עסק ולכל לקוח, ואם הוא יגיע למסקנה, למשל, שמה שהכי נכון זה בניית אתר בוורדפרס הרי שאפשר להיות בטוחים שהוא בחן את הכלל השיקולים ועל סמך הניסיון המקצועי שלו מבין את היתרונות שיש לפלטפורמה זאת על פני הפלטפורמות האחרות.

BLOB SEO & DIGITAL

בניית אתרים
מילון מונחים לקידום אתרים

אופטמיזציה

אופטימיזציה לקידום האתר – שינוי תגיות אם קראתם מאמרי קידום אתרים אורגני בעבר, אולי נתקלתם באמירה הלא נכונה שיש פרמטר אחד יותר חשוב ומשפיע מהאחרים

קרא עוד »
בניית קישורים
מאמרים ומידע מקצועי

בניית קישורים

בניית קישורים לאתרי אינטרנט אם אתה רוצה לעשות קידום אורגני לאתר שלך בשנת- 2020, אינך יכול להתעלם מהחשיבות של בניית קישורים והצורך להרכיב אסטרטגיה איתנה

קרא עוד »
חווית משתמש באתרי אינטרנט
מאמרים ומידע מקצועי

חווית משתמש

יש המון אתרים שם בחוץ. מעבר לייצור תכנים מעולים, חיוני לגרום לאתר שלך להתבלט. איך? אחת הדרכים היא לספק חווית משתמש יוצאת דופן (UX). השתמש

קרא עוד »
חברה לקידום אתרים
מאמרים ומידע מקצועי

למה כדאי ללכת לחברה לקידום אתרים

חברה לקידום אתרים או לפרילנסר זה לא סוד שאופטימיזציה למנועי חיפוש הפכה מכריעה בפיתוח כל עסק שרוצה להגיע לתנועה ממוקדת רציפה, כדי לשפר את מאמצי

קרא עוד »

לכל שאלה אנו זמינים

מעוניין לבנות אתר אינטרנט?

השאיר פרטים ונחזור אלייך בהקדם...
מומחה קידום אתרים