גוגל בוט

מה זה גוגל בוט

הבוט של גוגל הוא למעשה עכביש, או זחלן אשר סורק את דפי האינטרנט הקיימים בכל המרשתת, או לפחות אלו שהוא יכול להגיע אליהם. מטרתו היא לגלות ולסרוק דפים כדרך קישורים ו/או על ידי שימוש במפות אתר, דרכם הבוט מוצא את את התכנים הנמצאים באתרים ויודע לאנדקס אותם, להוסיף למנוע החיפוש ובכך לאפשר מידה מסוימת של קידום אתרים אורגני.

גוגל בוט של גוגל

באופן פשוט וסביר להסביר ישנם בוטים רבים שגוגל "שולחת" לפינות רבות ברחבי המרשתת כדי לגלות את האתרים והתכנים הרלוונטיים הנמצאים על גבי הרשת, לטובת הגולשים, כדי שאלו יוכלו לקבל גישה לתכנים שהם מחפשים. כאשר אתר מציג תוכן שיכול להיות רלוונטי לגולש, גוגל לא יידע על התוכן הזה ולא יציג אותו לגולש – טרם הבוט של גוגל יסרוק את אותו אתר ותוכן ובכך יאפשר לאתר הנזכר לעיל להיות נגיש כדרך מנוע החיפוש של גוגל. הדבר כאמור מאפיין סוג מסוים של קידום אתרים, כי כעת אותו אתר מופיע באינדקס החיפוש של גוגל, מקודם למקום מסוים ברשימת התוצאות – היכן שבעבר לא היה נוכח בה בכלל.

גוגל בוט

לכל מנוע חיפוש יש בוטים משלו, בכתבה זו מדובר על הבוט הספציפי של גוגל – הגוגל בוט. במידה ורוצים לעזור לבוט לגלות את התכנים, מומלץ להשתמש במפת אתרים ובשלל סוגי קישורים פנימיים וחיצוניים כדי לטוות לו את הדרך – כך שיוכל להשפיע על האופן בו האתר מופיע ומוקדם בגוגל.

צריכים עזרה אנחנו פה בשמחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי

אבי נומה - מומחה לקידום אתרים אורגני ובניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. מעל 9 שנות ניסיון. מנכ"ל ובעלים לחברת ניו יורק מדיה המתעסקת בעיקר בקידום אורגני בגוגל, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם הדיגיטל.
כתובת: בן גוריון 4, נס ציונה | טלפון: 072-334-1520

אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי

מומחה לקידום אתרים אורגני ובניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. מעל 9 שנות ניסיון. מנכ"ל ובעלים לחברת ניו יורק מדיה המתעסקת בעיקר בקידום אורגני בגוגל, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם הדיגיטל.
כתובת: בן גוריון 4, נס ציונה
טלפון: 072-334-1520

תוכן עניינים

מאמרים ומידע נוסף

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לקידום האתר...

חברה לקידום אתרים

מה ברצונך לשאול אותנו?

קידום אורגני, ממומן, בניית אתר, ניהול מוניטין, שיפור מכירות

אנחנו כאן בשבילך.

רוצים לקדם את האתר שלכם? ולקבל לידים אורגניים איכותיים? השאירו פרטים:

דילוג לתוכן