גוגל בוט

מה זה גוגל בוט

הבוט של גוגל הוא למעשה עכביש, או זחלן אשר סורק את דפי האינטרנט הקיימים בכל המרשתת, או לפחות אלו שהוא יכול להגיע אליהם. מטרתו היא לגלות ולסרוק דפים כדרך קישורים ו/או על ידי שימוש במפות אתר, דרכם הבוט מוצא את את התכנים הנמצאים באתרים ויודע לאנדקס אותם, להוסיף למנוע החיפוש ובכך לאפשר מידה מסוימת של קידום אתרים.

באופן פשוט וסביר להסביר ישנם בוטים רבים שגוגל "שולחת" לפינות רבות ברחבי המרשתת כדי לגלות את האתרים והתכנים הרלוונטיים הנמצאים על גבי הרשת, לטובת הגולשים, כדי שאלו יוכלו לקבל גישה לתכנים שהם מחפשים. כאשר אתר מציג תוכן שיכול להיות רלוונטי לגולש, גוגל לא יידע על התוכן הזה ולא יציג אותו לגולש – טרם הבוט של גוגל יסרוק את אותו אתר ותוכן ובכך יאפשר לאתר הנזכר לעיל להיות נגיש כדרך מנוע החיפוש של גוגל. הדבר כאמור מאפיין סוג מסוים של קידום אתרים, כי כעת אותו אתר מופיע באינדקס החיפוש של גוגל, מקודם למקום מסוים ברשימת התוצאות – היכן שבעבר לא היה נוכח בה בכלל.

לכל מנוע חיפוש יש בוטים משלו, בכתבה זו מדובר על הבוט הספציפי של גוגל – הגוגל בוט. במידה ורוצים לעזור לבוט לגלות את התכנים, מומלץ להשתמש במפת אתרים ובשלל סוגי קישורים פנימיים וחיצוניים כדי לטוות לו את הדרך – כך שיוכל להשפיע על האופן בו האתר מופיע ומוקדם בגוגל.

אנו סוכנות דיגיטל המתעסקת בעיקר בקידום אורגני לעסקים, הקמה וניהול ממומן בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם האינטרנט בתחל'ס בזה אנחנו טובים. חשוב להדגיש שאנו מתייחסים לכל אתר כאילו הוא שלנו. המשמעות הדבר היא שאנשי הSEO שלנו יעשו ויקבלו החלטות לגבי קידום האתר במאמץ, כדי למקסם את ההחזר על ההשקעה ולעזור לעסק שלך לעמוד ביעדים הכוללים שלו. החברה תבחן את האתר שלך מכל זווית שתבטיח שתפיק את המרב…

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מאמרים ומידע נוסף

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לקידום האתר...

דילוג לתוכן