עמוד 404

מה זה עמוד 404

עמוד 404 הוא עמוד אליו הגולש מגיע כאשר העמוד אליו ניסה לגשת – לא זמין לו באותו רגע. השרת לא הצליח לאחזר את הדף המבוקש. ייתכן שפשוט אין דף, ייתכן שזו תקלה טכנית, ייתכן שהקישור צוטט/הוקלד בצורה לא נכונה – על כן הדף פשוט לא קיים באתר או שאינו זמין באופן זמני ברגע שהגולש מבקש לבקר בו.

יש אנשים שחושבים שזה יכול לגרוע ממאמצי קידום האתרים, וכי יש להחליף את נוכחות עמוד 404 בסוגים אחרים של כלים, כמו הפניה 301 שאולי תפנה לדף או לכתובת אחרת ובכך "תצמצם נזקים". אך אין הוכחה שנוכחות והיווצרות מקרים בהם הגולש מגיע לעמוד 404 אכן פוגעת בקידום האתר בשום צורה, וכי נדמה שדווקא "לאפשר לזה להיות", יכולה לאפשר לעניין לצוף ביתר קלות כי ניתן לראות מקונסולת המעקב אחר דפי האתר – שאכן מתרחשות שגיאות וכי ניתן לתקן אותן בהקדם ובכך לשמר מידה איכותית ורלוונטית של חווית משתמש.

מעבר לכך, ניתן לעצב עמודי 404 ייעודיים שהם גם מסבירי פנים, מסבירים על מה התקלה ואף מעלים חיוך בצורה כזו או אחרת – מאשר להשאיר את הדף כפי שהוא מבלי מוצא. ניתן לאפשר חזרה משם לדף הבית או לעמודים אחרים באתר ופשוט לגשת לתיקון התקלה, מאיזה סיבה שלא תהיה – בשלב מאוחר יותר. עמודי 404 יכולים להיות חלק נעים ומושך בחוויית הגלישה שבאתר, לו רק רוצים.

צריכים עזרה אנחנו פה בשמחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי

אבי נומה - מומחה לקידום אתרים אורגני ובניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. מעל 9 שנות ניסיון. מנכ"ל ובעלים לחברת ניו יורק מדיה המתעסקת בעיקר בקידום אורגני בגוגל, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם הדיגיטל.
כתובת: בן גוריון 4, נס ציונה | טלפון: 072-334-1520

אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי

מומחה לקידום אתרים אורגני ובניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. מעל 9 שנות ניסיון. מנכ"ל ובעלים לחברת ניו יורק מדיה המתעסקת בעיקר בקידום אורגני בגוגל, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם הדיגיטל.
כתובת: בן גוריון 4, נס ציונה
טלפון: 072-334-1520

תוכן עניינים

מאמרים ומידע נוסף

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לקידום האתר...

חברה לקידום אתרים

מה ברצונך לשאול אותנו?

קידום אורגני, ממומן, בניית אתר, ניהול מוניטין, שיפור מכירות

אנחנו כאן בשבילך.

רוצים לקדם את האתר שלכם? ולקבל לידים אורגניים איכותיים? השאירו פרטים:

דילוג לתוכן