עמוד 404

מה זה עמוד 404

עמוד 404 הוא עמוד אליו הגולש מגיע כאשר העמוד אליו ניסה לגשת – לא זמין לו באותו רגע. השרת לא הצליח לאחזר את הדף המבוקש. ייתכן שפשוט אין דף, ייתכן שזו תקלה טכנית, ייתכן שהקישור צוטט/הוקלד בצורה לא נכונה – על כן הדף פשוט לא קיים באתר או שאינו זמין באופן זמני ברגע שהגולש מבקש לבקר בו.

יש אנשים שחושבים שזה יכול לגרוע ממאמצי קידום האתרים, וכי יש להחליף את נוכחות עמוד 404 בסוגים אחרים של כלים, כמו הפניה 301 שאולי תפנה לדף או לכתובת אחרת ובכך "תצמצם נזקים". אך אין הוכחה שנוכחות והיווצרות מקרים בהם הגולש מגיע לעמוד 404 אכן פוגעת בקידום האתר בשום צורה, וכי נדמה שדווקא "לאפשר לזה להיות", יכולה לאפשר לעניין לצוף ביתר קלות כי ניתן לראות מקונסולת המעקב אחר דפי האתר – שאכן מתרחשות שגיאות וכי ניתן לתקן אותן בהקדם ובכך לשמר מידה איכותית ורלוונטית של חווית משתמש.

מעבר לכך, ניתן לעצב עמודי 404 ייעודיים שהם גם מסבירי פנים, מסבירים על מה התקלה ואף מעלים חיוך בצורה כזו או אחרת – מאשר להשאיר את הדף כפי שהוא מבלי מוצא. ניתן לאפשר חזרה משם לדף הבית או לעמודים אחרים באתר ופשוט לגשת לתיקון התקלה, מאיזה סיבה שלא תהיה – בשלב מאוחר יותר. עמודי 404 יכולים להיות חלק נעים ומושך בחוויית הגלישה שבאתר, לו רק רוצים.

אנו סוכנות דיגיטל המתעסקת בעיקר בקידום אורגני לעסקים, הקמה וניהול ממומן בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם האינטרנט בתחל'ס בזה אנחנו טובים. חשוב להדגיש שאנו מתייחסים לכל אתר כאילו הוא שלנו. המשמעות הדבר היא שאנשי הSEO שלנו יעשו ויקבלו החלטות לגבי קידום האתר במאמץ, כדי למקסם את ההחזר על ההשקעה ולעזור לעסק שלך לעמוד ביעדים הכוללים שלו. החברה תבחן את האתר שלך מכל זווית שתבטיח שתפיק את המרב…

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

מאמרים ומידע נוסף

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לקידום האתר...

דילוג לתוכן