קידום אתרים כובע לבן

מה זה קידום אתרים כובע לבן?

קידום אתרים כובע לבן הוא עובדה שכאשר אתר מופיע בתוצאות החיפוש הטבעיות בגוגל, זאת אומרת שהאתר אינו מקבל תשלום ישיר עבור הופעתו שם. הקידום בצורה כובע לבן מתבצע דרך שיפור מבנה האתר, יכולתו למשוך קוראים ולהעניק ערך מוסף למשתמשים. המתן אקטיבי של זיקת האתר עם אתרים אחרים באמצעות קישורים נחשב גם כן כחלק מקידום אתרים כובע לבן.

מערכת החיפוש של גוגל דורשת ממקומות מובילים לאתר לא רק להקנות קישורים אך ורק לתת קישורים בחינם. באופן כללי, קידום אתרים כובע לבן מתבצע על ידי יצירת תוכן איכותי, שיפור חווית המשתמש ובניית קשרים טבעיים עם אתרים אחרים ברשת.

צריכים עזרה אנחנו פה בשמחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי

אבי נומה - מומחה לקידום אתרים אורגני ובניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. מעל 9 שנות ניסיון. מנכ"ל ובעלים לחברת ניו יורק מדיה המתעסקת בעיקר בקידום אורגני בגוגל, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם הדיגיטל.
כתובת: בן גוריון 4, נס ציונה | טלפון: 072-334-1520

אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי

מומחה לקידום אתרים אורגני ובניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. מעל 9 שנות ניסיון. מנכ"ל ובעלים לחברת ניו יורק מדיה המתעסקת בעיקר בקידום אורגני בגוגל, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם הדיגיטל.
כתובת: בן גוריון 4, נס ציונה
טלפון: 072-334-1520

תוכן עניינים

מאמרים ומידע נוסף

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לקידום האתר...

חברה לקידום אתרים

מה ברצונך לשאול אותנו?

קידום אורגני, ממומן, בניית אתר, ניהול מוניטין, שיפור מכירות

אנחנו כאן בשבילך.

רוצים לקדם את האתר שלכם? ולקבל לידים אורגניים איכותיים? השאירו פרטים:

דילוג לתוכן