קידום אתרים כובע שחור

מה זה קידום אתרים כובע שחור?

קידום אתרים כובע שחור הוא עבירה על הכללים וההנחיות של מנועי החיפוש במטרה לשפר את מיקומו של האתר בתוצאות החיפוש באופן מלאכותי ולא כובש. בדרך כלל, טכניקות הקידום הכובע שחור כוללות שימוש בשיטות מרובות ולא איכותיות על מנת להעניש את מנועי החיפוש או לדלל את התחום של מתחרים.

דוגמאות לטכניקות כובע שחור כוללות טעינת מילות מפתח בלתי ראויות, קישורים חוצפניים מאתרים לא רלוונטיים או יצירת דפים בלתי מוסכמים עבור מנועי החיפוש. עם התפשטות אלגוריתמים מתקדמים, מנועי החיפוש מזהים ומענישים פעולות כובע שחור ועשויים להפסיק את האתר מהמופע בתוצאות החיפוש. קידום אתרים כובע שחור הוא פעולה לא אמיתית ויכולה לגרום לנזק קשה לאתר ולצוותי הקידום.

צריכים עזרה אנחנו פה בשמחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי

אבי נומה - מומחה לקידום אתרים אורגני ובניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. מעל 9 שנות ניסיון. מנכ"ל ובעלים לחברת ניו יורק מדיה המתעסקת בעיקר בקידום אורגני בגוגל, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם הדיגיטל.
כתובת: בן גוריון 4, נס ציונה | טלפון: 072-334-1520

אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי

מומחה לקידום אתרים אורגני ובניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. מעל 9 שנות ניסיון. מנכ"ל ובעלים לחברת ניו יורק מדיה המתעסקת בעיקר בקידום אורגני בגוגל, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם הדיגיטל.
כתובת: בן גוריון 4, נס ציונה
טלפון: 072-334-1520

תוכן עניינים

מאמרים ומידע נוסף

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לקידום האתר...

חברה לקידום אתרים

מה ברצונך לשאול אותנו?

קידום אורגני, ממומן, בניית אתר, ניהול מוניטין, שיפור מכירות

אנחנו כאן בשבילך.

רוצים לקדם את האתר שלכם? ולקבל לידים אורגניים איכותיים? השאירו פרטים:

דילוג לתוכן