מיתוג עסקי

מיתוג הוא דרך לזהות את העסק שלך

כך הלקוחות שלכם מזהים את החברה וזוכים לחוות אותה. מותג חזק הוא יותר מסתם לוגו – זה בא לידי ביטוי בכל דבר, החל מסגנון שירות הלקוחות שלך, מדי צוות, כרטיסי ביקור והנחות ועד לחומרי השיווק שלך והפרסום שלך. המותג שלך אמור לשקף את מה שעוסק העסק שלך ובמה שמבדיל אותו מהמתחרים שלך – הוא מבטא את האיכויות, החוזקות וה'אישיות' של העסק שלך.

מותג חזק

יצירת מותג חזק כוללת מחקר שוק מעמיק כדי להבין מדוע לקוחות צריכים להימשך לעסק שלך. מותג חזק יעזור ללקוחות לזכור את העסק שלך ולחוש ביטחון רב יותר כי המוצרים והשירותים שלך יתאימו לצרכים שלהם. לקוחות נוטים להיות נאמנים למותג שהם סומכים עליו.

יש לשקול מיתוג בשלבים הראשונים של פתיחת עסק – פתיחת עסק עם מותג חזק תיתן לך סיכוי גדול יותר להצלחה.

רוצים להגיע לראש תוצאות החיפוש בגוגל? השאירו פרטים...

מה כולל מיתוג עסקי

שם, לוגו וסלוגן

מיתוג עסקי הוא אמירה, דעה, סיסמה, משפט, שם, חוויה וכל כך הרבה יותר. כאשר מדברים על אוכל למשל, בדרך כלל אפיון המוצר יבקש לקטלג אוכל ספציפי זה גם על פי השימושיות שלו (חוסך זמן, מהיר וכו'), החוויה (טעמים ביתיים מעולים) וכל זה יתבטא בשם המוצר, לוגו והסלוגן. האופי וגילאי קהלי היעד שלו יקבעו כיצד יתאפיין המוצר.

עיצוב הלוגו או בחירת הסלוגן שלכם צריכים להיעשות לפי מספר עקרונות בסיסיים אך תוך כדי התחשבות בסוג המוצר שלכם ובקהל היעד שלו. הלוגו צריך להיות פשוט, קל לזיהוי וייחודי. בסופו של דבר הוא הופך להיות הפנים של העסק שלכם והוא נמצא בכל מוצר שיווקי- פרסומות, עלונים וכדומה.

עיצוב כולל

ניתן לפרש את החבילה של מוצר באלף ואחת דרכים, דוגמאות, צבעים, קווים וכן הלאה. אריזת המוצר היא אחד המרכיבים החשובים ביותר בתהליך האפיון והמיתוג שלו. צבעו יקבע איזה מסר הוא רוצה להעביר, צורתו תעורר את הדמיון לעבר יתרונות המוצר, המרקם שלו יעיד על איכותו והחבילה היא למעשה ההתאמה המושלמת ביותר שיכולה להיות לכל מוצר בתהליך של התפתחותו. זה המדים, הוא עומד בחזית הקרב, הוא מעביר מסרים, מעודד רגשות, יוצר נישות וגורם לך להתאהב. זה גורם למוצר להשתייך לנישה מסוימת, וזה גם יעזור לשווק אותו בנישה שלו. חבילה היא הכל. חבילה היא חלק חיוני מתהליך המיתוג העסקי והיא בהחלט חשובה בכל תהליך פרסום המוצר.

אמנם החבילה של המוצר היא פיזית אך אנחנו לא מדברים רק על זה, אלא על כל מה שמסביב למוצר. ביניהם גם אתר האינטרנט של המוצר.

במהלך בניית אתר למוצר שלכם, עליכם לחשוב על עיצוב אתר שמתאים למוצר. אתר האינטרנט שלכם הוא אחד המקומות הראשונים שהלקוחות נחשפים למוצר ואתם רוצים שהוא ישדר את אותו אופי של המוצר. לכן, חשוב להשקיע גם בבניית האתר כדי שיתאים לחברה ולמוצר.

שיווק המוצר

כל השלבים שעוברים מוצר או שירות בדרך למיתוג עסקי, כמובן הופכים את העסק לעסק ממותג. המשך התהליך יהיה על ידי שיווק ייעודי של המוצרים או השירות הניתן באופן שהתאפיין במיתוג,.

כשמדברים על חבילת שירות, מכיוון שאין לנו מוצר מוחשי בידינו, יש לנו תהליכים ושיטות שהופכים את השירות הזה למוצר.

אחד הצדדים החשובים בשיווק מוצר בשוק המודרני היום, הוא עיצוב דף פייסבוק ואינסטגרם עבור המוצר /השירות שלכם.

המדיה החברתית בימינו היא אחד הכלים אם לא הכלי החשוב ביותר עבור שיווק מוצר. וכמו שהשקעתם מחשבה בעיצוב כל פרט במוצר, בלוגו ובשאר הפרטים- חשוב להתאים זאת לעיצוב דף הפייסבוק או האינסטגרם שלכם שיביא לאותו אפקט כך שיהי ניתן לקשר אותו בקלות אל המוצר ולאופיו.

תהליך מיתוג עסקי

אנו רוצים לומר שתהליך המיתוג העסקי הוא חובה לכל עסק ובמיוחד לעסקים המאמינים כי הם מספקים שירות איכותי או שיש בידם מוצר מיוחד ביותר. אלה נתוני הפתיחה מהם יצאנו לתהליך של מיתוג, אפיון, בחירת שם, לוגו וסלוגן, שיווק נכון לקהלי היעד ומיצוב בשוק על בסיס האסטרטגיה החדשה- רשתות חברתיות.

אפילו אם אתה לא ממותג היום, זה אף פעם לא מאוחר מדי. כבר עשינו מיתוג עסקי עבור לקוחות רבים שלא האמינו איזה מותג חזק יש להם והיום הם כבר נוגעים בשמיים בזכות חברת פרסום מקצועית.

בין אם מדובר בקידום בגוגל באמצעות פרסום בפייסבוק, כאשר המוצר, העסק או החברה עוברים תהליך של מיתוג עסקי, הדרך להצלחה ודאית הרבה יותר.

BLOB SEO & DIGITAL

קידום אתרים בחולון
מאמרים ומידע מקצועי

קידום אתרים אורגני בחולון

יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים לעשות קידום אתרים אורגני בדגש על איזור חולון? הגעתם למקום הנכון אנו סוכנות דיגיטל וחברה לקידום אתרים המתעסקת בעיקר

קרא עוד »
קידום אתרים בראשון לציון
מאמרים ומידע מקצועי

קידום אתרים אורגני בראשון לציון

יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים לעשות קידום אתרים אורגני בדגש על אזור ראשון לציון? הגעתם למקום הנכון אנו סוכנות דיגיטל וחברה לקידום אתרים המתעסקת

קרא עוד »
קידום אתרים בנס ציונה
מאמרים ומידע מקצועי

קידום אתרים אורגני בנס ציונה

יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים לעשות קידום אתרים אורגני בדגש על אזור נס ציונה? הגעתם למקום הנכון אנו סוכנות דיגיטל וחברה לקידום אתרים המתעסקת

קרא עוד »
קידום אתרים ברחובות
מאמרים ומידע מקצועי

קידום אתרים אורגני ברחובות

יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים לעשות קידום אתרים אורגני בדגש על אזור רחובות? הגעתם למקום הנכון אנו סוכנות דיגיטל וחברה לקידום אתרים המתעסקת בעיקר

קרא עוד »
קידום אתרים בתל אביב
מאמרים ומידע מקצועי

קידום אתרים אורגני בתל אביב

קידום אתרים בתל אביב – הטיפים והאסטרטגיות המובהקות להצלחה בואו נבין יחד את חשיבות הקידום המקומי בתל אביב. העיר מארחת את תעשיית ההייטק הגדולה בישראל

קרא עוד »
חבילות קידום אתרים
מאמרים ומידע מקצועי

מחירון חבילת קידום אתרים

חבילות ומחירון קידום אתרים כמה עולה חבילת קידום אתרים בגוגל? קידום אתרים מחירים וחבילות קידום אתרים אורגני לעסקים החל מ ₪2500 בלבד!  בהמשך המאמר אתם

קרא עוד »

לכל שאלה אנו זמינים

שיווק דיגיטלי עושים רק עם מומחים.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מומחה קידום אתרים
חברה לקידום אתרים

מה ברצונך לשאול אותנו?

קידום אורגני, ממומן, בניית אתר, ניהול מוניטין, שיפור מכירות

אנחנו כאן בשבילך.

רוצים לקדם את האתר שלכם? ולקבל לידים אורגניים איכותיים? השאירו פרטים:

דילוג לתוכן