למה כדאי ללכת לחברה לקידום אתרים

חברה לקידום אתרים או לפרילנסר

זה לא סוד שאופטימיזציה למנועי חיפוש הפכה מכריעה בפיתוח כל עסק שרוצה להגיע לתנועה ממוקדת רציפה, כדי לשפר את מאמצי השיווק, להגביר את המכירות ולהשיג יעדים עסקיים כוללים. המטרה העיקרית של כל עסק בימינו היא להיות מדורג גבוה יותר במנועי חיפוש כדי למשוך יותר ויותר לקוחות פוטנציאליים.

עם זאת, הדרך לתוצאות SEO מובטחות איננה דרך קלה, היא דורשת זמן, אנרגיה, וכמובן, אדם שנבחר בצדק או חברה ליישום אופטימיזציה למנועי חיפוש. וכאן מגיעה השאלה המסובכת ביותר – באיזו מהן לבחור? האם להזמין מומחה לקידום אתרים עצמאי, לבצע קידום אתרים פנימי או לשכור חברת קידום אתרים?

למה כדאי לבחור בחברה לקידום אתרים?

קידום אתרים אורגני בגוגל משתנה ללא הרף, ושימוש בפרילנסרים מספק לך פתרון זול לטווח קצר. אבל העובדה שאדם אחד יעבוד ב- SEO לכל האתר שלך לא יעמוד במבחן הזמן. תצטרך לשנות את זה בסופו של דבר, וכשאתה תרצה לשנות זאת, אתה מתכוון לצאת לחפש פרילנסר אחר?

נוסף על כך, קידום אתרים אינו תפקיד של איש אחד (או אישה אחת).פרילנסר אחד יכול לכתוב עותק עשיר במילות מפתח לבלוג שלך, אך ככל הנראה לפרילנסר הזה אין שום כיוון בלי שתלך לעצמאי אחר שיוכל לעזור לך בפיתוח מילות מפתח.וגם אם הכותב העצמאי טוען שהוא מסוגל לעזור לך בפיתוח מילות מפתח וכתיבת תכנים, מי יעשה את ניתוח ה- SEO שלך? מי יוודא שקידום האתרים עובד בפועל? ומי יוכל לעזור לך כשתרצה לבצע שינויים מהירים באתר שלך?, בקמפיין SEO שלך או במדיה החברתית שלך?

אחרון והכי חשוב – SEO לוקח זמן רב להשפיע. אז אתה יכול לשלם לפרילנסר כמה מאות דולרים היום בכדי לקבל כמה תיקונים מהירים לאתר שלך, אבל לא תדע אם הם עובדים לפחות שלושה שבועות לאחר הטמעתם.

במילים אחרות, אתה יכול לשלם הרבה כסף כדי שמישהו יבצע אופטימיזציה לאתר שלך, לשלם להם ואז לגלות שהעבודה שלו לא משתלמת.

עכשיו אתה נמצא לבדך כשאין לצידך אף אחד שיכול להתערב כדי להגיד לך מה לא בסדר או איך לתקן את זה. הפרילנסרים אינם מחויבים בחוזה – הם עבדו תמורת תשלום חד פעמי, וברגע שזה ישולם, אין להם שום התחייבות לעסק שלך.

וזה לא אומר שהפרילנסרים לא יודעים מה הם עושים – הם יכולים לדעת מספיק על הנושא מכל הבחינות.

הבעיה היא ש- SEO הוא כלי רב-פנים, שמטופל בצורה הטובה ביותר על ידי צוות. ככל שיותר אנשים עובדים על קידום אתרים יחד למטרה היחידה לעזור לחברה שלך, כך תקבל יותר ערך עבור כל שקל שתשקיע בקמפיינים של SEO עבור החברה שלך.

מחשבות אחרונות על קידום אתרים

קידום אתרים אורגני הוא לא דבר שיש להקל בו ראש, במיוחד אם העסק שלך לא עשה הרבה עם אתר עד עכשיו.

במקום לשאול את עצמך איך אתה יכול להשיג שירות של קידום אתרים במחיר הזול ביותר, אתה צריך לחפש פתרון ארוך טווח שיכול לספק תוצאות עקביות לעסק שלך באמצעות שכירת עובדים חדשים או בחירה של חברה לקידום אתרים.

אנחנו מספקים פתרונות קידום אתרים ארוכי טווח

חברת ניו יורק מדיה אינה מורכבת מפרילנסרים. יש לנו צוות מומחים לקידום אתרים שבילה שנים בעבודה בענף, וכולם מחויבים לתת ללקוחותינו את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. כשאתה משתף איתנו פעולה אינך מקבל קידום אתרים שעלול להיכשל בעוד שנה – אתה מקבל פתרונות ארוכי טווח שיעזרו לעסק שלך לצמוח שנה אחרי שנה.

צריכים עזרה אנחנו פה בשמחה, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי

אבי נומה - מומחה לקידום אתרים אורגני ובניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. מעל 9 שנות ניסיון. מנכ"ל ובעלים לחברת ניו יורק מדיה המתעסקת בעיקר בקידום אורגני בגוגל, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם הדיגיטל.
כתובת: בן גוריון 4, נס ציונה | טלפון: 072-334-1520

אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי
אבי נומה יועץ לקידום אתרים ושיווק דיגיטלי

מומחה לקידום אתרים אורגני ובניית אסטרטגיה לשיווק דיגיטלי. מעל 9 שנות ניסיון. מנכ"ל ובעלים לחברת ניו יורק מדיה המתעסקת בעיקר בקידום אורגני בגוגל, הקמה וניהול קמפיינים ממומנים בגוגל, עיצוב ובניית בניית אתרי וורדפרס ובכללי כל מה שקשור לעולם הדיגיטל.
כתובת: בן גוריון 4, נס ציונה
טלפון: 072-334-1520

תוכן עניינים

מאמרים ומידע נוסף

השאירו פרטים וקבלו הצעת מחיר לקידום האתר...

חברה לקידום אתרים

מה ברצונך לשאול אותנו?

קידום אורגני, ממומן, בניית אתר, ניהול מוניטין, שיפור מכירות

אנחנו כאן בשבילך.

רוצים לקדם את האתר שלכם? ולקבל לידים אורגניים איכותיים? השאירו פרטים:

דילוג לתוכן